KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061034
nr 1406 1034
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -55, "Vårregn". Olja på pannå, 41x33 cm, oramad, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:42:41
100 kr
200 kr
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman