KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051136
nr 1305 1136
Alexander Follak, Ryttare, signerad. Olja på duk, 80x70 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:44:42
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr