KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809186

nr 1180 9186

Åke Wickström

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 67, barn. Olja på pannå, 49x68

Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 april 2018
kl 20:21:38

30/4 15:06:28 1      150 kr
30/4 16:03:04 2      Vinnande bud

Åke Wickström

Läs mer om Ã…ke Wickström
All världens barn (Lisa Larson)