KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252933

nr 1425 2933

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, Landskap, monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 58x65

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 19:40:03

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg