KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177608
nr 1417 7608
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Hus i landskap, ej signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:01:05
3/9 10:36:51
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg