KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252908
nr 1425 2908
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Flyguppvisning, Monogramsignerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 59x51
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:24:15
16/10 18:48:51
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg