KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252945
nr 1425 2945
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Aftonrött", monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x64
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:16:25
200 kr
300 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg