KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10706047

nr 1070 6047

A tergo "Lojo, Majkkala 1894", Anton Stenberg, utsikt, mm24x39

Kondition: slitage, skador, färgbortfall

Utrop:

400 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 november 2016
kl 19:36:45