KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10706047
*
nr 1070 6047
Oljemålning
A tergo "Lojo, Majkkala 1894", Anton Stenberg, utsikt, mm24x39
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 november 2016
kl 19:36:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/11 14:01:39
1
100 kr
21/11 18:39:28
2
150 kr
21/11 19:28:32
3
250 kr
21/11 19:31:06
4
Vinnande bud
21/11 19:31:46
3
350 kr
21/11 19:31:46
4
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anton stenberg olja oljemålning oljemålningar utsikt
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
*
Oljemålning
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Läs om budbetjänten
nr 1070 6047
Oljemålning
A tergo "Lojo, Majkkala 1894", Anton Stenberg, utsikt, mm24x39
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 21 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/11 14:01:39 | 1 | 100 kr |
| 21/11 18:39:28 | 2 | 150 kr |
| 21/11 19:28:32 | 3 | 250 kr |
| 21/11 19:31:06 | 4 | Vinnande bud |
| 21/11 19:31:46 | 3 | 350 kr |
| 21/11 19:31:46 | 4 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anton stenberg olja oljemålning oljemålningar utsikt
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06



