ART / Lithographs / Monografi 9655003
nr 965 5003
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Curt Hillfon (b. 1943), 2007, sheet: 55x17,
Monografi, Curt Hillfon (f. 1943), 2007, bladets mått: 55x17
Curt Hillfon, born 1943 in Stockholm, Swedish painter.
Withdrawn
Monday June 1 2015
at 20:41:15