KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7563075

nr 756 3075

Blandteknik

+ träsnitt, signerad Miles + Janson, bladets mått: 21 x29 + 47x50

Utrop:

400 kr

måndag 30 april 2012
kl 17:59:23