Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 7908074



*

nr 790 8074


MIXED MEDIA

Viktoria Tikhomilova, composition, signed, -93, subject size: 34x21,


Viktoria Tikhomilova, komposition, signerad, -93, motivets mått: 34x21


Estimate:

400

Sold:

SEK 600

Auction date:

Monday November 12 2012
at 17:48:28


  • Bid history
Time Bidder Bid
11/11 13:06:33 1      400 kr
11/11 23:27:11 2      200 kr
11/11 23:27:58 2      300 kr
11/11 23:28:50 2      400 kr
11/11 23:39:52 2      450 kr
11/11 23:47:35 2      500 kr
12/11 17:03:59 1      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik komposition vattenfärg viktoria tikhomilova
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 150

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr