KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14996262

nr 1499 6262

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Ung flicka, ej signerad. Oval, 35x35 cm, yttermått inklusive ram: 48x48 cm

Utrop:

500 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 20:25:53