KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14046057

nr 1404 6057

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, "Söderidyll". Motivet: 28x23, yttermått inklusive ram: 40x34 cm

Utrop:

500 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:08:37