KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9098018
nr 909 8018
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad, På galleriet, motivet: 20 x 15
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 september 2014
kl 19:24:34
29/8 00:18:01