KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14203037

nr 1420 3037

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, komposition, 60x72, yttermått inklusive ram: 74x87 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:06:55