KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9234501
nr 923 4501
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad. , Alexis 1982, 46x57
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 november 2014
kl 18:52:16
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)