KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14177494
nr 1417 7494
Blandteknik
2 st + träsnitt Toshikata, yttermått inklusive ram: 21x28-42x31 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:22:40
150 kr