KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14076049

nr 1407 6049

Torsten Föllinger

(1922-2010), Sverige

Renhjord. Signerad. Blandteknik på pannå, 43x63 cm, oramad

Kondition: saknar glas

Torsten Föllinger, svensk konstnär född 1922, död 2010.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:23:22

23/6 08:57:06 1      Vinnande bud

Torsten Föllinger

Läs mer om Torsten Föllinger