KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15758820

nr 1575 8820

Thomas Prytz

(1944-2020), Sverige

"Eva". Signerad. Blandteknik på duk, 51x35 cm, oramad

Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.

Utrop:

500 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 18:55:37

Thomas Prytz

Läs mer om Thomas Prytz
Karneval (Stig Lindberg)