KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12191490
nr 1219 1490
Theresia Sandström
(1893-1981), Sverige
Blandteknik, Theresia Lisen Sandström (1893-1981), Sverige. Västkust. Signerad Lisen Sandström -14. Motivet: 23x38 cm
Theresia Sandström, svensk bildkonstnär född 1893, död 1981.
Utrop:
500 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:28:29
Theresia Sandström
Läs mer om Theresia Sandström