KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8681489
nr 868 1489
Blandteknik
Stockholmsmotiv, monogramsignerad, EW, motivet: 16x26
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 januari 2014
kl 18:31:19
100 kr
150 kr
250 kr