KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12894019
nr 1289 4019
Stig-Owe Jemseby
(1941-2017), Sverige
Blandteknik, Signerad, 65x50 cm
Stig-Owe Jemseby, svensk målare, grafiker och skulptör född 1941, död 2017.
Utrop:
500 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:17:07
Stig-Owe Jemseby
Läs mer om Stig-Owe Jemseby