KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8674061
nr 867 4061
Sigvard Bernadotte
(1907-2002), Sverige
Blandteknik, Sigvard Bernadotte (1907-2002), Komposition, signerad. 1986, 72x50
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 16 december 2013
kl 19:56:31
1.000 kr
2.000 kr
1.200 kr
1.800 kr
- Klassiska
16 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Sigvard Bernadotte
Läs mer om Sigvard Bernadotte