KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5897498

nr 589 7498

Blandteknik

Signerad a tergo, Bo Schmidt, 100x90

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 29 juni 2009
kl 19:06:59