KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6754399

nr 675 4399

Blandteknik

Monogramsignerad, skepp, 22x21

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 10 januari 2011
kl 17:54:27