KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13925368
nr 1392 5368
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad, 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x57 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:47:53
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt