KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13614253
nr 1361 4253
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad, 30x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:01:17
22/11 18:52:58
23/11 15:34:19
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt