KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11332301
nr 1133 2301
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), drake, signerad, motivet: 20x23
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 20:03:48
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt