KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16426139
nr 1642 6139
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Blandteknik, 3 st, Harald Lindberg (1901-1976), Sverige, Älvlandskap, bland annat "Präståsa". Signerade, yttermått inklusive ram: 26x34 - 35x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:30:42
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg