KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15684482
nr 1568 4482
Nils Selander
(1877-1949), Sverige
Blandteknik, Karikatyr, Signerad. Bladets mått: 21x14,5 cm, oramad
Nils Selander, svensk bildkonstnär född 1877, död 1949.
Utrop:
500 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:15:15