KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6754299

nr 675 4299

Blandteknik

Monogramsign. H L 21x41

Utrop:

100 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 10 januari 2011
kl 19:53:33