KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10776041
nr 1077 6041
Mirko Vucinic
(f. 1957), Serbien
Blandteknik, Mirko Vucinic (f. 1957), signerad, 2000, bladets mått: 48x35
måndag 19 december 2016
kl 19:49:40
Mirko Vucinic
Läs mer om Mirko Vucinic