KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10776041

nr 1077 6041

Mirko Vucinic

(f. 1957), Serbien

Blandteknik, Mirko Vucinic (f. 1957), signerad, 2000, bladets mått: 48x35

måndag 19 december 2016
kl 19:49:40

Mirko Vucinic

Läs mer om Mirko Vucinic