KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14245066

nr 1424 5066

Matias Quetglas

(f. 1946), Spanien

Signerad, blandteknik, daterad -96. Bladets mått: 82x63cm, yttermått inklusive ram: 103x84cm

Matias Quetglas, spansk bildkonstnär född 1946.

måndag 11 oktober 2021
kl 19:57:47

Matias Quetglas

Läs mer om Matias Quetglas