KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12144081
nr 1214 4081
Lars Erik Larsson
(1912-1971), Sverige
Blandteknik, Flod, signerad. 30x38 cm
Lars Erik Larsson, svensk bildkonstnär född 1912, död 1971.
Utrop:
300 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:04:11
Lars Erik Larsson
Läs mer om Lars Erik Larsson