KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9937288

nr 993 7288

Larissa Stenlander

(f. 1960), Sverige

Blandteknik, Larissa Stenlander (f. 1960), Katter, signerad, 20x28

Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.

måndag 9 november 2015
kl 20:37:07

Larissa Stenlander

Läs mer om Larissa Stenlander