KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16253382

nr 1625 3382

Johan Petterson

(f. 1957), Sverige

Häst. Signerad, blandteknik. Bladets mått: 19x19 cm, yttermått inklusive ram: 22x22 cm

Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

500 kr

måndag 3 juni 2024
kl 20:20:08

Johan Petterson

Läs mer om Johan Petterson