KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9579539
nr 957 9539
Blandteknik
Johan Lagergård, Kvinna, signerad. -79, bladets mått: 36x26
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:11:25
23/4 21:41:57