KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14257067
nr 1425 7067
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
"Pysslingen reser söderut". Signerad. Blandteknik, bildmått: 15,5x13, yttermått inklusive ram: 25x22 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:49:52
1.000 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold