KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13095110
nr 1309 5110
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Blandteknik, Signerad, Rovfågel, 19x28 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:12:49
1.200 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz