KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11554070
*
nr 1155 4070
Gunnar Borgenhag
(1927-1999), Sverige
Blandteknik, -51, komposition, motivet: 20x21
Gunnar Borgenhag, svensk bildkonstnär född 1927, död 1999.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 januari 2018
kl 19:11:50
- Konstnär/Designer
Gunnar Borgenhag
Gunnar Borgenhag, svensk bildkonstnär född 1927, död 1999.
Läs mer om Gunnar Borgenhag
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik gunnar borgenhag komposition svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:59
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:03
-
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:12
*
Gunnar Borgenhag
Gunnar Borgenhag, svensk bildkonstnär född 1927, död 1999.
Läs mer om Gunnar Borgenhag
nr 1155 4070
Gunnar Borgenhag
(1927-1999), Sverige
Blandteknik, -51, komposition, motivet: 20x21
Gunnar Borgenhag, svensk bildkonstnär född 1927, död 1999.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 januari 2018 |
- Konstnär/Designer
Gunnar Borgenhag
Gunnar Borgenhag, svensk bildkonstnär född 1927, död 1999.Läs mer om Gunnar Borgenhag
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik gunnar borgenhag komposition svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:59 -
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:03 -
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:12



