KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15888143
nr 1588 8143
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Komposition, monogramsignerad, blandteknik. Bladets mått: 36x62 cm, yttermått inklusive ram: 54x80 cm. Signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:11:06
18/12 16:35:58
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner