KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16381016
nr 1638 1016
Blandteknik
Edmund Darch Lewis. Signerad, daterad 1887, "Yacht Race", 32x66 cm, yttermått inklusive ram: 60x90 cm
måndag 26 augusti 2024
kl 18:45:14
- Klassiska
26 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska