KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7394198

nr 739 4198

Blandteknik

Ed Smith, hus, signerad, -57, 39x61

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 6 februari 2012
kl 19:49:26

Lis Husberg (f. 1920)