KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13137385
nr 1313 7385
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Blandteknik, Landskap. Signerad, daterad -72. Motivet: 18,5x23,5
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:31:45