KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15407428

nr 1540 7428

Blandteknik

Kina, modell äldre. Blandteknik, bildmått: 32x26 cm, yttermått inklusive ram: 77x41 cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 15 maj 2023
kl 18:03:47