KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15143118
nr 1514 3118
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 21x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x35 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
måndag 9 januari 2023
kl 18:55:50