ÖVRIGT / Speglar / Speglar 11154552
nr 1115 4552
Speglar
2 st, Tenn, diameter: 48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juni 2017
kl 20:08:44
18/6 01:45:17
Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Firma Svenskt Tenn
Speglar
Kondition: slitage, skador
nr 1115 4552
Speglar
2 st, Tenn, diameter: 48 cm
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 19 juni 2017 |
| 18/6 01:45:17 | 1 | Vinnande bud |
Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn