MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 15528239
nr 1552 8239
MIRROR
Victorian style, 250x72 cm, wear, damages.
Nyrokoko, 250x72 cm
Condition: slitage, skador
3000
SEK 3400
Monday July 17 2023
at 20:59:00
2.000 kr
2.400 kr
2.600 kr (Robot)
2.800 kr
3.000 kr (Robot)
3.200 kr