ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6765053
nr 676 5053
Barock, Förgylld, höjd: 123
Utrop:
2.500 kr
Såld:
12.800 kr
måndag 17 januari 2011
2.100 kr
5.000 kr
2.300 kr
4.100 kr
5.500 kr
ledande budet*
Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.