MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 15029237
nr 1502 9237
MIRROR
1920s, 149x58, wear, damages.
1920-tal, 149x58 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 600
Monday November 14 2022
at 18:42:53
100 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr
6